W Bydgoskiej uczelni powstał sklep. Zainteresowanie bije rekordy!

Na Politechnice w Bydgoszczy powstał sklep. Uczelniany sklepik posiada asortyment z gadżetami uczelnianymi oraz odzieżą. Wśród ubrań dominuje kolor bordowy, ponieważ jest to charakterystyczna barwa wskazanej uczelni. Sklep powstał w formie stacjonarnej. Jak się okazuje sklepik robi niezłą furorę na uczelni i bije rekordy sprzedaży! Na miejscu można zakupić np. plecaki, bluzy, szaliki, czapki, kubki, parasolki.

Założyciele sklepiku podkreślają, że pomysł na otwarcie sklepiku powstał już dawno. W wielu uczelniach na świecie ta idea sprawdza się fantastycznie. Sklep został uruchomiony 30 listopada 2022 roku. Data nie jest przypadkowa, ponieważ przypada na dzień urodzin jednego z patronów politechniki, czyli Jędrzeja Śniadeckiego.

Sklep jest czynny codziennie w godzinach od 12:00 do 14:00. Zarządcy sklepu mają zamiar rozszerzyć jego działalność i godziny otwarć. W planach sklep ma uruchomić działalność także w internecie. Asortyment jest na bieżąco uzupełniany, ponieważ zainteresowanie sklepem jest niebywale duże. Tego typu sklepy cieszą się coraz większą popularnością. Podobne działają na np. Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu, Uniwersytecie Warszawskim, Politechnice Gdańskiej.