Wybierz się na niezwykły wernisaż!

Już za kilka dni w naszym mieście odbędzie się wernisaż artysty Grzegorza Bednarskiego. Wydarzenie zostanie zrealizowane w piątek 10 marca 2023 roku, w Galerii Sztuki Nowoczesnej przy ulicy Mennica 8 w Bydgoszczy. Start wydarzenia zaplanowano na godzinę 18:00. Wystawa promowana jest pod hasłem „Dzień dobry, panie Gauguin”.

Prace Grzegorza Bednarskiego wzbudzają wiele emocji. Jego obrazy są niedosłowne, niepokojące, ekspresyjne, osadzone w historii. To wszystko sprawia, że zdecydowanie Grzegorz Bednarski jest intrygującym i wybitnym artystą. Obrazy tego artysty prezentowane były w wielu galeriach oraz muzeach. Dwa lata temu prace artysty były zaprezentowane w Miejskiej Galerii Sztuki w Częstochowie oraz innych instytucjach. Tym razem warto zobaczyć jego dzieła w Bydgoszczy!

Grzegorz Bednarski urodził się w 1954 roku. Jest absolwentem Akademii Sztuk Pięknych. Aktualnie jest wykładowcą na Akademii Sztuk Pięknych. Debiutował w latach 80. Ma na swoim koncie wiele prestiżowych nagród oraz wyróżnień.