Piknik i wydarzenia sportowe w MGOSiR Koronowo

W okolicach hali Miejsko-Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji (MGOSiR) w Koronowie odbędzie się piknik, podczas którego zaplanowano mecz piłki nożnej. Spotkanie odbędzie się pomiędzy drużynami ze szkół: Liceum Ogólnokształcące im. Leona Wyczółkowskiego oraz Zespół Szkół Zawodowych im. gen. Stanisława Maczka, obie zlokalizowane w Koronowie. Drużyna, która wyjdzie zwycięsko z tego starcia, zmierzy się później z zespołem samorządowców.

Kiedy wyznaczona godzina 18:00 nadejdzie, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury Koronowo uruchomi głośniki koncertowe przy ulicy Klasztornej. Rozpoczną się koncerty, a gwiazdą wieczoru będzie popularny wykonawca – Sławomir.

W kolejnym dniu, w sobotę, hala sportowa stanie się miejscem Turnieju Sołectw i Osiedli. Natomiast wieczorem, o godzinie 18:00, ponownie przy ulicy Klasztornej odbędą się koncerty, tym razem z udziałem gwiazdy Ani Wyszkoni.

W niedzielę organizatorzy przygotowują różnorodne występy artystyczne oraz zaplanowano uroczyste przekazanie wielkiego tortu. Dopełnieniem weekendowych atrakcji będzie pokaz świetlno-dźwiękowy, który z pewnością oczaruje zgromadzoną publiczność.