Poszukiwany zaginiony 14-latek z Bydgoszczy

Komisariat Policji w Bydgoszczy, dzielnica Śródmieście, prowadzi poszukiwania młodocianego Dominika Sulkowskiego, który ma 14 lat. Chłopiec zniknął w nocy między 12 a 13 czerwca 2023 roku. Ostatni raz widziano go opuszczając dom pod adresem Gdańska 120, jednak do tej pory nie powrócił i nie ma z nim żadnego kontaktu.

Dominik Sulkowski charakteryzuje się następującym wyglądem: ma około 170-180 cm wzrostu i szczupłą budowę ciała, natomiast jego włosy są krótkie i blond. Ponadto posiada krótki nos, niebieskie oczy oraz przylegające uszy. Warto zwrócić uwagę na pełne uzębienie chłopca. W momencie zaginięcia prawdopodobnie miał na sobie czarną bluzę bez kaptura, którą zakłada się przez głowę, czarne krótkie spodenki materiałowe oraz czarne obuwie sportowe.

Zaginięty 14-latek miał przy sobie telefon komórkowy należący do swojej matki. Telefon ten nadal jest aktywny, jednak wszystkie próby nawiązania kontaktu kończą się niepowodzeniem, gdyż połączenia są odrzucane. Policja prosi o wszelkie informacje mogące pomóc w odnalezieniu Dominika Sulkowskiego.