Przed nami głośne rozpoczęcie lata na Hip-Hop Festival w Gądeczu

Województwo kujawsko-pomorskie szykuje się na niezwykle huczne przywitanie lata, które odbędzie się podczas Hip-Hop Festival w Gądeczu, malowniczej miejscowości oddalonej o zaledwie 15 km od Bydgoszczy. Na uczestników imprezy czekają występy wielu uznananych artystów, takich jak O.S.T.R., Gibbs, Lipa, Polska Wersja, Paluch czy Słoń. Na miłośników tej muzyki czeka również miła niespodzianka – bilety na festiwal są już dostępne w sprzedaży!

Wyczekiwane wydarzenie muzyczne zaplanowane jest na 24 czerwca 2023 roku i zbiegnie się z pierwszym dniem wakacji. Festiwal, który skupia się na promowaniu muzyki hip-hopowej, odbędzie się na terenie gminy Dobrcz w miejscowości Gądecz, położonej w bliskim sąsiedztwie Bydgoszczy.

Organizatorzy zadbali o to, aby uczestnikom imprezy zapewnić wyjątkowe warunki. Festiwal będzie miał miejsce na przepięknym, zielonym obszarze agroturystycznym, gdzie goście będą mogli podziwiać okolicę oraz korzystać z atrakcji nadwodnych. Połączenie ciepłych dni, malowniczego otoczenia i bliskości wody sprawi, że koncert na długo pozostanie w pamięci jego uczestników – zapewniają organizatorzy.