Bydgoszka Hala Targowa blisko otwarcia: trzy etapy do finiszu

Choć otwarcie Hali Targowej w Bydgoszczy nie udało się zrealizować przed okresem wakacyjnym, teraz wszystko wskazuje na to, że długo oczekiwany moment może nadejść niebawem. Z informacji przekazanych niedawno przez operatora wynikało, że do pełnego funkcjonowania obiektu brakuje jeszcze trzech niezbędnych pozwoleń. Na szczęście, co najmniej jedno z nich zostało już przyznane.

„Witajcie, miło nam przekazać kolejne aktualności na temat naszej przygody. Jesteśmy coraz bliżej celu, który od dawna jest marzeniem zarówno dla nas, jak i dla Was. Zostały nam jeszcze tylko trzy kroki!” – czytamy w komunikacie opublikowanym na profilu Hali Targowej 30 czerwca.

Te trzy kluczowe „kroki”, które muszą zostać wykonane przed umożliwieniem pełnej działalności Hali Targowej, to uzyskanie zgody na użytkowanie obiektu, otrzymanie akceptacji punktów gastronomicznych przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną oraz zdobycie pozwolenia na sprzedaż napojów alkoholowych o wysokiej zawartości procentowej od Referatu Zezwoleń Alkoholowych.