Przegląd lipcowych ofert sprzedaży działek w Bydgoszczy i sąsiednich miejscowościach

Prezentujemy przegląd lipcowych ofert sprzedaży działek rekreacyjnych na obszarze Bydgoszczy i okolic. Wszystkie oferty zostały zebrane z serwisu internetowego otodom.pl, gdzie można znaleźć najważniejsze informacje, zdjęcia oraz ceny poszczególnych nieruchomości. W przypadku zainteresowania konkretnymi ofertami, zapewniamy bezpośrednie linki do poszczególnych ogłoszeń.

W prezentacji znalazło się kilkanaście atrakcyjnych działek znajdujących się w Bydgoszczy oraz popularnych miejscowościach rekreacyjnych w jej pobliżu, takich jak: Myślęcinek, Prądy, Bartodzieje, Maksymilianowo, Pieczyska, Bożenkowo, Wierzchucinek, Nowy Jasiniec, Tryszczyn, Lpikusz, Jagodowo. Większość prezentowanych ofert to ogłoszenia dotyczące działek ROD, aczkolwiek wśród nich można również znaleźć działki z pełnym prawem własności.

Jednym z przykładów może być działka o powierzchni 500 mkw., położona w Nowym Jasińcu. Ogrodzona nieruchomość posiada podłączenie do gminnej sieci wodociągowej i elektrycznej oraz wyposażona jest w własne szambo. Na terenie działki znajduje się również zabudowany domek holenderski z dużym tarasem. Cena tej nieruchomości wynosi 150 tysięcy złotych.

O kolejnej interesującej ofercie decyduje nie tylko lokalizacja na terenie ROD „Bożenkowo”, ale przede wszystkim niedawno przeprowadzony kapitalny remont domku znajdującego się na 700-metrowej działce. Estetyka prezentacji tego domku zdecydowanie przyciąga wzrok. Cena tej nieruchomości to 249 tysięcy złotych.