Bedoes i grupa 2115 otworzyli własne studio nagraniowe w Bydgoszczy

Bedoes wraz z zespołem 2115 wykonał znaczący krok dla lokalnej sceny muzycznej, otwierając swoje studio nagraniowe w rodzinnej Bydgoszczy. Raperzy określają to miejsce jako schronienie dla każdej osoby, która nie posiada własnej przestrzeni do twórczego wyrażania się.

Z entuzjazmem podkreślają swoje korzenie: „Hej, Bydgoszcz – to właśnie tutaj wszystko się zaczęło. Jest to miasto, które nigdy nie zapadnie w nasze zapomnienie. Jest to miejsce, gdzie pojawiają się nowe talenty, a my jesteśmy zdeterminowani, aby te talenty pielęgnować. Pamiętacie nas – na początku nagrywaliśmy nasze numery w pokojach, używając mikrofonów USB bez stojaków czy pop-filtrów. Mieliśmy do czynienia z sąsiadką, która stukała w rury od kaloryfera, irytowana naszą muzyką. Wszystko dlatego, że nie mieliśmy własnego miejsca.”

„Ale teraz stworzyliśmy takie miejsce. Miejsce, które teraz otwieramy – studio 2115. To jest azyl dla każdego, kto nie ma swojego miejsca. To jest miejsce pozbawione podziałów, miejsce gdzie możecie spotkać nas tworzących muzykę i grających na konsoli. To jest miejsce, gdzie będzie dostępny nasz merch oraz miejsce, które chętnie przyjmie każdy kreatywny umysł z otwartymi ramionami” – napisał Bedoes.