Niespodziewane zaręczyny po obronie pracy magisterskiej na bydgoskim Uniwersytecie WSB Merito

Marlena Gronowska, pełniąca funkcję rzeczniczki Uniwersytetu WSB Merito w Bydgoszczy, podzieliła się w ostatnim czasie zaskakującą wiadomością. Dotyczyła ona niezwykłego finału obrony pracy magisterskiej jednej z uczennic, Justyny. Tuż po opuszczeniu sali wykładowej, dziewczyna napotkała na swoim partnera, Macieja, trzymającego bukiet czerwonych róż. Mężczyzna postanowił skorzystać z tego doniosłego momentu i uklękł przed swoją ukochaną z prośbą o rękę.

Ta nieprzeciętna sytuacja miała miejsce 1 sierpnia, we wtorek, w budynku bydgoskiego Uniwersytetu WSB Merito (wcześniej znanej jako WSB w Bydgoszczy). Tego dnia pani Justyna prezentowała swoją pracę magisterską na kierunku finansowo-prawnym. Na koniec obrony, jak tylko wyszła z sali, spotkała swojego partnera. Ten podszedł do niej i poprosił ją o rękę.

– Było to dla mnie absolutnym zaskoczeniem! Zwłaszcza, że wcześniej w drodze na uczelnię brat mojego chłopaka zadzwonił do niego z prośbą o przysługę w Bydgoszczy. Dopiero później przekonałam się, że ten telefon był umyślnie zaplanowany tak aby Maciej mógł odebrać zamówione kwiaty bez mojej wiedzy. Gdy po obronie zobaczyłam go klęczącego na korytarzu i słyszałam jak prosi mnie o rękę, emocje przeważyły a łzy stanęły mi w oczach. To było bardzo wzruszające – dzieli się swoimi wspomnieniami pani Justyna.