Rewolucyjny sposób na stres dziecięcy: breloczki terapeutyczne od Akademii Słowa

Centrum diagnozy i terapii „Akademia Słowa” wprowadza innowacyjny sposób radzenia sobie z emocjami u dzieci, poprzez wprowadzenie do swojej oferty breloczków przeznaczonych do rozładowania stresu. Te małe, przytulne przedmioty można nie tylko ścisnąć w dłoniach, ale także bez obaw rzucić nimi lub po prostu je przytulić.

„Akademia Słowa” to nowoczesne centrum diagnozy i terapii z siedzibą w Bydgoszczy. Firma ta jest na rynku dopiero od około dwóch lat, jednak już zdążyła się zasłużyć na reputację, dzięki zaangażowaniu i profesjonalizmowi swoich założycielek: Zuzanny Franczak i Eweliny Pik. Ich inspiracją do stworzenia tej innowacyjnej firmy była miłość do dzieci oraz potrzeba udzielania im wsparcia.

Sposób radzenia sobie z trudnymi emocjami zawarty jest w każdym breloczku wyprodukowanym przez „Akademię Słowa”. Jak informuje Zuzanna Franczak: „Obecnie nasz zespół rozprowadza te urocze breloczki po całej Bydgoszczy. Przyjęliśmy dla nich nazwę ,,figurki na dobre samopoczucie”. Powodem dla, którego postanowiliśmy podjąć tę inicjatywę, byli nasi mali pacjenci. Często spotykamy się z sytuacjami, kiedy muszą oni borykać się z różnego rodzaju zaburzeniami, problemami emocjonalnymi, brakiem motywacji do regularnych ćwiczeń czy powszednim stresem.”