Znany tenisista stołowy Jang Woojin dołącza do Polski Cukier Gwiazdy Bydgoszcz

LOTTO Superliga niewątpliwie zyskała nowego, wybitnego zawodnika w swoich szeregach. Mowa o Jang Woojinie, który na chwilę obecną plasuje się na ósmym miejscu światowego rankingu tenisa stołowego. Ten utalentowany sportowiec właśnie podpisał roczną umowę z Polski Cukier Gwiazdą Bydgoszcz.

Woojin to niezwykle utalentowany gracz, który może pochwalić się licznymi sukcesami w swojej dotychczasowej karierze. Warto wspomnieć o jego dwóch srebrnych medalach zdobytych podczas mistrzostw świata w grze podwójnej, które miały miejsce w latach 2021 i 2023. Ponadto, zdobył trzy brązowe medale na drużynowych mistrzostwach świata, które odbyły się w 2016, 2018 i 2022 roku.

Ale to nie koniec dobrych wiadomości dla bydgoskich kibiców – ostatnie tygodnie były również udane dla innego azjatyckiego zawodnika z Bydgoszczy. Kao z Tajwanu zdobył srebrny medal na prestiżowych zawodach World Table Tennis Contender, które odbyły się w Limie.

Przed rozpoczęciem sezonu LOTTO Superligi, Polski Cukier Gwiazda zmierzy się z Dartomem Bogorią Grodzisk Mazowiecki. Walka o Superpuchar Polski rozegra się 19 sierpnia na Stadionie Narodowym. Reprezentować Bydgoszcz będą: Artur Grela, Vladislav Ursu oraz Leonardo Mutti.