Oficjalne otwarcie kampanii wyborczej Łukasza Schreibera w Bydgoszczy

Łukasz Schreiber, minister i poseł z ramienia partii Prawo i Sprawiedliwość, dokonał formalnego rozpoczęcia swojej kampanii wyborczej stawiając pierwsze kroki na scenę polityczną w Bydgoszczy. Schreiber, który aktualnie pełni funkcję przewodniczącego Komitetu Stałego Rady Ministrów i jest posłem PiS pochodzącym z Bydgoszczy, odbył spotkanie z mediami w czwartek (14 września), aby ujawnić swoje plany i działania związane z nadchodzącymi wyborami.

Spotkanie odbyło się na tarasie hotelu Holiday Inn znajdującego się przy ul. Grodzkiej. W konferencji brały udział znaczące postacie polityczne, takie jak Jarosław Wenderlich – lider klubu radnych PiS z Bydgoszczy oraz podsekretarz stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Wzięli również udział członkowie zespołu kampanijnego ministra Schreibera.

W najbliższym czasie minister Łukasz Schreiber planuje skorzystać z urlopu, aby poświęcić go na bezpośrednie rozmowy i spotkania z mieszkańcami Bydgoszczy oraz okolicznych regionów. Jego kampania w Bydgoszczy prowadzona będzie pod hasłem „Minister spraw bydgoskich”, natomiast na obszarach ościennych, jego aktywność będzie się koncentrować wokół idei „Razem piszemy historię”.