Sprint do rejestracji: Triathlon pod szyldem #MamCEL

Zgodnie z obserwacjami, triathlonowe zawody organizowane pod hasłem #MamCEL to imprezy o dużej popularności, których miejsca zazwyczaj są rezerwowane na długo przed datą rozgrywek. W zeszłym roku, w ciągu jednego dnia, udało się zgłosić ponad 3000 chętnych poprzez formularz zgłoszeniowy, co dało wynik ponad połowy zajętych miejsc.

Proces rejestracji zostanie uruchomiony we wtorek, 10 października o godzinie 18:00. Uczestnicy, którzy zdecydują się na najwcześniejszą rejestrację, mogą liczyć na pakiety startowe w konkurencyjnych cenach. Dlatego warto zanotować te daty w kalendarzu i zaplanować swój czas tak, aby mieć możliwość szybkiego zarejestrowania się na jubileuszowe wydanie tych dwóch znakomitych wydarzeń.

Enea Bydgoszcz Triathlon to jedne z największych zawodów w Polsce i będą obchodziły swoje dziesiąte urodziny. Ta impreza przyciąga każdego roku ponad 4 000 zawodników oraz niemal 25 000 fanów sportu. Rozgrywane w centrum Bydgoszczy, zawody są znane nie tylko z przyjaznej, rodzinnej atmosfery, ale również z różnorodności dystansów oraz stref zmian pod dachem.