Działania przeciwnarkotykowe w Bydgoszczy: dwoje mężczyzn zatrzymanych w lokalu gastronomicznym

Na terenie jednego z bydgoskich restauracji, funkcjonariusze z komisariatu w Białych Błotach zatrzymali parę mężczyzn podejrzanych o posiadanie substancji psychotropowych. Każdy z nich posiadał narkotyki – jeden nosił ze sobą ponad 45 gramów, podczas gdy drugi ukrywał w swojej kieszeni parę działek marihuany. Są oni obecnie oskarżeni o nielegalne posiadanie środków odurzających.

Zażarte działania przeciwnarkotykowe miały miejsce 20 października, piątkowego wieczoru. Policja z Białych Błot dowiedziała się, że dwaj młodzi mężczyźni mogą mieć przy sobie substancje psychotropowe. Funkcjonariusze policji namierzyli podejrzanych w jednym z miejsc serwujących posiłki na Szubińskiej w Bydgoszczy.

Młodszy aspirant Krzysztof Bratz relacjonuje, jak to wyglądało: „Po wkroczeniu do lokalu, funkcjonariusze natychmiast rozpoznali dwóch 21-latków, znanych im z wcześniejszych spraw dotyczących narkotyków. Podczas interakcji z podejrzanymi, ich zachowanie stawało się coraz bardziej niespokojne. Jeden z nich wyciągnął z kieszeni pakunek z kilkoma działkami marihuany, podczas gdy drugi stanowczo zaprzeczał, że ma przy sobie jakiekolwiek substancje.”