Wstrząsający wypadek na drodze krajowej nr 10 – zniszczone auto i dwie osoby ranne

Ponury początek tygodnia dla mieszkańców Bydgoszczy i Torunia. W poniedziałkowy poranek, 4 grudnia, przerażający wypadek paraliżował ruch na drodze krajowej numer 10. Na odcinku pomiędzy dwoma miastami, ciężarówka i samochód osobowy zderzyły się z ogromną siłą, co spowodowało poważne zakłócenia w ruchu drogowym.

Według raportów od strażaków z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu, niebezpieczne zdarzenie miało miejsce na trasie Bydgoszcz – Toruń, niedaleko Wielka Nieszawka. Zostało zgłoszone około godziny czwartej po południu i miało miejsce na 297,6 kilometrze drogi krajowej numer 10.

Na miejscu doszło do dramatycznego zderzenia dwóch pojazdów – samochodu osobowego i dostawczego. Osobówka była praktycznie całkowicie zniszczona. Strażacy z Torunia donoszą, że dwie osoby zostały ranny w wyniku tego tragicznego incydentu i zostały natychmiast przetransportowane do szpitala w celu przeprowadzenia dokładnych badań. Na miejscu zdarzenia działały trzy zespoły straży pożarnej, ratowników medycznych oraz policjanci, którzy prowadzą dochodzenie, aby wyjaśnić szczegółowe okoliczności tego nieszczęsnego wypadku.

Ruch na drodze krajowej nr 10 był początkowo całkiem sparaliżowany na miejscu wypadku. W późniejszym czasie został przywrócony, ale odbywał się na zasadzie wahadła.