Bydgoska drużyna Abramczyk Polonia zapowiada interakcje z kibicami przed sezonem ligowym

Mieszkańcy Bydgoszczy, będą mieli wyjątkową szansę na osobiste spotkanie z zawodnikami drużyny Abramczyk Polonia. Wszystko to odbędzie się jeszcze przed oficjalnym startem sezonu ligowego, który jest zaplanowany na kwiecień.

14 kwietnia stanowi datę inauguracji sezonu Metalkas 2. Ekstraligi. W tym dniu, na własnym boisku, Abramczyk Polonia zmierzy się z drużyną Arged Malesa Ostrów.

Przed rozpoczęciem emocjonującej rywalizacji o punkty ligowe, bydgoscy zawodnicy będą mieli okazję do przetestowania swojej formy oraz sprzętu w sparingach z drużynami PGE Ekstraligi. Drużyna Abramczyk Polonia stanie dwukrotnie naprzeciw reprezentacji toruńskiego Apatora – 4 kwietnia (czwartek) zawodnicy mają spotkać się na Motoarenie, natomiast 5 kwietnia rywalizacja przeniesie się na Sportową 2. Dodatkowo, planowane są sparingi z leszczyńskimi „Bykami”, które odbędą się 22 marca w Bydgoszczy i 23 marca w Lesznie.

Po meczu przeciwko Unii Leszno, który odbędzie się 22 marca w Bydgoszczy, klub planuje zorganizować specjalne wydarzenie dla swoich kibiców. Zmiana formuły spotkania zakłada przeniesienie go z otwartego parkingu na przestrzeń Centrum Handlowego Rondo w Bydgoszczy. Tu ma miejsce oficjalna prezentacja drużyny, choć szczegóły wydarzenia nie są jeszcze znane.

W planach Abramczyk Polonia jest również krótkie zgrupowanie przed sezonem. Podobnie jak w poprzednich latach drużyna planuje wyjazd na treningi i integrację do Cukrowni Żnin 14 marca.