Łukasz Schreiber podsumowuje sukcesy PiS w Bydgoszczy i przedstawia propozycje dla miasta

Spotkanie prasowe z udziałem posła Łukasza Schreibera odbyło się pod sloganem „Z miłości do Bydgoszczy”. W jego trakcie polityk skupił się na omówieniu osiągnięć partii Prawo i Sprawiedliwość w ostatnich latach, kładąc szczególny nacisk na to, co udało się zrealizować dla Bydgoszczy. Szczególnie podkreślał znaczenie utworzenia Politechniki Bydgoskiej oraz Akademickiego Centrum Sportu.

Podczas swojego wystąpienia, poseł PiS i jednocześnie kandydat na prezydenta Bydgoszczy, Łukasz Schreiber, zwrócił uwagę na istotność powstania obiektów dydaktycznych. Z entuzjazmem mówił także o powrocie kierunku medycyny do Bydgoszczy.

W kontekście inwestycji infrastrukturalnych, Schreiber chwalił się finalizacją budowy drogi ekspresowej S5 oraz zabezpieczeniem funduszy na ten cel. Również droga S10 była przedmiotem dumy polityka – środki budżetowe na jej realizację były według niego jednym z kluczowych zadań do wykonania w minionym okresie kadencji.

Wśród propozycji skierowanych bezpośrednio do mieszkańców Bydgoszczy, komitet wyborczy Schreibera zaproponował wprowadzenie darmowej komunikacji miejskiej. Polityk zapowiedział, że kolejne pomysły programowe zostaną ujawnione jeszcze w ciągu najbliższego tygodnia.