Poszukiwania nastolatka w Bydgoszczy: Komisariat Policji Śródmieście apeluje o pomoc

Policja z Komisariatu Bydgoszcz Śródmieście podjęła działania mające na celu odnalezienie 16-letniego Antoniego Rosy, który zaginął w niewyjaśnionych okolicznościach. Chłopiec, nie dając żadnej informacji o swoim planowanym miejscu pobytu, opuścił swój dom przy ulicy Fredry w Bydgoszczy. Zdarzenie miało miejsce w poniedziałek, 12 lutego, około godziny 2:30 nad ranem. Od tamtej pory nie powrócił do miejsca zamieszkania i nie skontaktował się z członkami rodziny.

Opis fizyczny zaginionego nastolatka jest następujący: wzrost 170 cm, szczupła budowa ciała, krótkie ciemne włosy oraz ciemne oczy. Ma przylegające uszy. W momencie kiedy zaginął, Antoni Rosa ubrany był w granatową kurtkę z kapturem, ciemne spodnie typu dresowe, pomarańczową bluzę również z kapturem oraz sportowe buty. Na dodatek, miał ze sobą plecak.

Autorzy apelu proszą osoby, które mogą posiadać jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu chłopca o niezwłoczny kontakt z Komisariatem Policji Bydgoszcz Śródmieście. Komenda ta znajduje się przy ulicy Poniatowskiego 5, a do dyspozycji jest numer telefonu 47 751 11 60 oraz numer alarmowy 112.