Podziękowania dla bydgoskich funkcjonariuszy za odnalezienie 85-letniej pacjentki

Skierowano do Komendanta Komisariatu Policji w Bydgoszczy-Śródmieście wyrazy wdzięczności za efektywne działania policjantów, którym udało się odnaleźć 85-letnią kobietę. Starsza pani nieznacznie oddaliła się z oddziału ratunkowego szpitala. Funkcjonariusze z komisariatów: Śródmieście i Szwederowo w Bydgoszczy, szybkim i sprawnym działaniem zapewniły bezpieczeństwo odnalezionej kobiety.

W ubiegły wtorek operator dyżurny w śródmiejskim komisariacie w Bydgoszczy otrzymał zgłoszenie od lekarza. Informacja dotyczyła 85-letniej pacjentki, która niepostrzeżenie opuściła Szpitalny Oddział Ratunkowy w bydgoskim szpitalu im. Jurasza.

Bez zwłoki dyżurny wysłał na miejsce patrol, który podjął poszukiwania zaginionej. Współpraca policjantów z dwóch bydgoskich komend przyczyniła się do odnalezienia zaginionej kobiety. Funkcjonariusze z Szwederowa po odnalezieniu seniorki, przetransportowali ją na komisariat Śródmieście, a stamtąd 85-latka powróciła z powrotem do placówki medycznej.

Za skuteczne działania policjantów, a przede wszystkim za odnalezienie zaginionej seniorki, jej rodzina publicznie podziękowała funkcjonariuszom.

„Nasi policjanci z pełnym oddaniem realizują swoje codzienne zadania i obowiązki, nie oczekując w zamian słów uznania. Niemniej jednak, te kilka miłych zdań wyrażających wdzięczność dla naszych bydgoskich funkcjonariuszy z pewnością stanowi dla nich wartościowe odznaczenie za profesjonalizm oraz motywuje do dalszej służby” – zapewnia mł. asp. Krzysztof Bratz z Zespołu Komunikacji Społecznej Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy.