Poszukiwania 15-letniego ucznia ze Śródmieścia – Bydgoska policja zainicjowała akcję

W niedzielę rodzina 15-letniego chłopca, mieszkającego na Błoniu, zgubiła jego ślad po tym, jak opuścił swój dom. Policja w Bydgoszczy podjęła decyzję o rozpoczęciu poszukiwań zaginionego ucznia, którego ostatni raz widziano w rodzinnej rezydencji przy ulicy Kanałowej. Nie ma informacji na temat miejsca, do którego mógł się udać.

Bliscy chłopca byli na tyle zaniepokojeni, że postanowili zgłosić jego nieobecność władzom. Błońscy stróże prawa zaczęli intensywne działania mające na celu odnalezienie nastolatka. Próbują skupić się na zebraniu jak najwięcej informacji od potencjalnych świadków, którzy mogliby pomóc w ustaleniu, gdzie aktualnie może przebywać Patryk Felchner.

Zaginiony, Patryk Felchner, jest nastolatkiem o szczupłej budowie ciała i wzroście 165 cm. Jego czarne włosy są krótko przycięte. Posiada dwa charakterystyczne cechy, które mogą pomóc w jego identyfikacji. Pierwsza z nich to ciekawy tatuaż przedstawiający węża, który jest umieszczony na jednym z miejsc jego ciała. Drugim, równie charakterystycznym atrybutem są trzy blizny po kroplówkach, które znajdują się po prawej stronie szyi.