Port Lotniczy Bydgoszcz S.A. prezentuje sezon letni pełen nowości wśród połączeń lotniczych

Sezon letni w Porcie Lotniczym Bydgoszcz S.A., rozpoczynający się 31 marca, przynosi wiele ekscytujących zmian dla miłośników podróży. Port ogłosił uruchomienie regularnych lotów trzech przewoźników, sezonowych rejsów do Krakowa oraz ekscytujących czarterowych połączeń.

Polskie Linie Lotnicze LOT, jedna z wielu firm oferujących swoje usługi w Porcie Lotniczym Bydgoszcz S.A., planują inaugurację swoich rejsów do Krakowa już 27 kwietnia. Tym samym mieszkańcy regionu mają szansę na szybki majowy city break w malowniczej stolicy Małopolski. Każdego roku, to połączenie zdobywa coraz większą popularność wśród podróżnych. Dni i godziny operacji lotniczych zostały tak dobrane, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Przewidziano loty z Bydgoszczy do Krakowa na soboty i wtorki, a powroty z Balic do Bydgoszczy na piątki i poniedziałki.

Wakacyjne połączenia czarterowe także przynoszą wiele emocji. W tym roku touroperatorzy postanowili pobić rekord i uruchomić najwięcej wycieczek z wylotem z Bydgoszczy. Pierwsze czarterowe loty zaplanowane są na 24 kwietnia, a wśród najpopularniejszych kierunków znajdują się Antalya, Burgas, Kreta oraz Rodos.

Wielką niespodzianką dla podróżnych jest dodanie do siatki połączeń Majorki, której uroki przyciągają wielu turystów. Ta przepiękna śródziemnomorska wyspa to nowość w ofercie Portu Lotniczego Bydgoszcz S.A. Rejsy na Majorkę zaplanowano na każdą niedzielę, co umożliwia organizację tygodniowego lub dwutygodniowego pobytu i odkrywanie malowniczych zatok, piaszczystych plaż, licznych zabytków czy uroczych miasteczek.