Bydgoszcz Airport S.A. otwiera sezon letni z rozbudowaną ofertą czarterów i regularnych połączeń

Sezon letni na lotnisku Bydgoszcz S.A. rozpoczyna się w niedzielę 31 marca, obiecując moc atrakcji dla podróżników. Od tego dnia pasażerowie będą mogli skorzystać z regularnych lotów oferowanych przez trzech przewoźników, sezonowych rejsów do Krakowa oraz bogatej oferty czarterów.

Propozycja wyprawy na majówkę do serca polskiej turystyki, czyli do Krakowa, wydaje się być szczególnie kusząca. Polskie Linie Lotnicze LOT wprowadzą to sezonowe połączenie już 27 kwietnia, co umożliwi mieszkańcom regionu zaplanowanie krótkiego, ale intensywnego city breaku na południu kraju. Rosnące z roku na rok zainteresowanie tym kierunkiem potwierdza jego atrakcyjność – krótki czas podróży i terminy lotów dostosowane do potrzeb pasażerów to tylko niektóre zalety tego połączenia. Loty z Bydgoszczy do Krakowa będą realizowane w soboty i wtorki, natomiast powrotne rejsy do Bydgoszczy przewidziane są na piątki i poniedziałki.

Niewątpliwym magnesem dla miłośników podróży są wakacyjne czartery. Z roku na rok rośnie zapotrzebowanie na tego typu usługi, co zostało dostrzeżone przez touroperatorów. W tym roku zdecydowano się na uruchomienie rekordowej liczby wycieczek z wylotem z Bydgoszczy. Pierwsze z nich zaplanowane są już na 24 kwietnia, a kierunkami będą takie miejsca jak Antalya, Burgas, Kreta, Rodos i – jako premiera sezonu – Majorka.