Spotkanie z młodymi talentami jazzu na czwartej edycji AKA-demo w Bydgoszczy

W kolejnej, czwartej już edycji imprezy muzycznej o nazwie AKA-demo, swoje umiejętności i twórczość przedstawią następujący artyści: Monika Sinkowska, której głos będzie dominował na scenie, Martyna Ślęk, która zadziwi publiczność swymi zdolnościami gry na skrzypcach oraz Maciej Klik, który zapewni muzyczne tło na gitarze. Wspierać ich będą zarówno obecni studenci, jak i absolwenci Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy.

AKA-demo to nie tylko wydarzenie muzyczne, ale przede wszystkim okazja dla uzdolnionych studentów katedry jazzu bydgoskiej akademii do prezentacji swojej twórczości poza murami uczelni. Co miesiąc, lokal Music Cafe Szpulka mieszczący się w Emceku w Bydgoszczy staje się miejscem debiutu tych młodych artystów. Celem jest podzielenie się z bydgoską społecznością ich umiejętnościami i pasją do muzyki.

Każde spotkanie AKA-demo od początku swojego istnienia utrzymuje wysoki poziom artystyczny i przyciąga liczne grono zainteresowanych. Nad jakością artystyczną czuwają wykładowcy akademii, Emilia Hamerlik oraz Grzegorz Nadolny.