14. Rajd Rowerowy organizowany przez Galerię Pomorską i Stowarzyszenie Bydgoska Masa Krytyczna

Zgodnie z wieloletnią tradycją, mieszkańcy Bydgoszczy spotkają się na rowerowej paradzie, która odbędzie się w sobotę, 22 czerwca. Początek marszu rowerowego jest planowany na godzinę 12:00, a punkt startu to Galeria Pomorska. Trasa wydarzenia prowadzi do Myślęcinka, malowniczego zakątka miasta. Tego dnia, entuzjaści dwóch kółek będą mieli okazję do spędzenia czasu na świeżym powietrzu, ceniąc aktywny tryb życia i dobrą atmosferę.

Ta szczególna impreza, znana jako Rajd Rowerowy, jest organizowana już po raz czternasty przez Galerię Pomorską we współpracy ze Stowarzyszeniem Bydgoska Masa Krytyczna. Co roku przyciąga ona setki pasjonatów jazdy na rowerze – zarówno dorosłych jak i dzieci. Po ukończeniu trasy uczestników czeka piknik rodzinny, który obfituje w mnóstwo atrakcji.

Rajd ma także charakter charytatywny, co daje mieszkańcom możliwość wsparcia potrzebujących poprzez udział w tym wydarzeniu. Co więcej, jest to doskonała okazja dla lokalnej społeczności do spotkania w pozytywnej atmosferze i celebrowania wspólnego hobby.