ZDMiKP wyłonił wykonawców zadań związanych z utwardzeniem ośmiu drogowych odcinków

Według informacji przekazanych przez pracowników Zarządu Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej, w pierwszej połowie bieżącego roku finalizacje swoich zadań odnotowały ekipy pracujące na kilku arteriach w dzielnicy Osowa Góra. Konkretnie chodzi o ulice: Pokładową, Indyczą, Mewią oraz Masztową. Równolegle, ukończono również prace nad utwardzeniem powierzchni ulicy Piaski, wraz z jej skrzyżowaniem z arterią Szamarzewskiego.

Z jak podkreśla Tomasz Okoński, rzecznik prasowy ZDMiKP, obecnie specjaliści są zaangażowani w modernizację nawierzchni na ulicach Wodnej, Sępiej i Gołębiej. Dodatkowo, na części sanitarnej ulicy Gołębiej realizowany jest remont przez spółkę MWiK.

W trakcie tego roku, pracownicy zarządu dróg planują przeprowadzić zadania utwardzenia nawierzchni w ramach wieloletniego programu. Tym razem dotyczyć one będą łącznie ośmiu lokalizacji. Przebudowane powierzchnie pojawią się na ulicach Kilowej, Krańcowej oraz Kolibrowej, które znajdują się w dzielnicy Osowa Góra. Oprócz tego, prace będą także realizowane na Młynarskiej, Iglastej, Wieśniaczej, Czorsztyńskiej oraz Orzechowej, wszystkie zlokalizowane na terenie Miedzynia. Wyłonienie wykonawców tych zamówień miało miejsce 7 czerwca.