Tragiczny wypadek na drodze krajowej nr 65 w Podlaskiem – zderzenie osobówki z ciągnikiem rolniczym

W tragicznym zdarzeniu drogowym, do którego doszło w wtorkowe przedpołudnie, 25 czerwca, na terenie województwa podlaskiego, na drodze krajowej numer 65, stracił życie kierowca samochodu osobowego. W pobliżu Żodzi, miejscowości położonej w powiecie monieckim, doszło do dramatycznego zderzenia między samochodem osobowym a ciągnikiem rolniczym. Z powodu tego zdarzenia ruch na drodze został całkowicie zablokowany.

Pierwsze ustalenia funkcjonariuszy policji sugerują, że kierujący audi, podążający w stronę Grajewa, niespodziewanie zjechał na pas ruchu przeznaczony dla pojazdów jadących z przeciwnego kierunku. Następnie doszło do czołowego zderzenia z maszyną rolniczą typu „Rębak”, która nadjeżdżała z naprzeciwka.

Zderzenie miało tragiczne skutki – kierowca pojazdu marki Audi zginął na miejscu. Na drodze przez dłuższy czas trwały czynności prowadzone pod nadzorem prokuratora. Droga krajowa nr 65 była zablokowana na czas tych działań. Policja skierowała ruch na objazdy – pojazdy ciężarowe miały kierować się drogą krajową nr 61 przez Augustów, a następnie drogą krajową nr 8 do Białegostoku. Natomiast dla samochodów osobowych zasugerowano korzystanie z dróg lokalnych.