Nadchodzą Bydgoskie Dni Wolontariatu

W ramach nadchodzącego wydarzenia mieszkańcy naszego regionu wyróżnią osobę, która wyjątkowo intensywnie udziela się charytatywnie. Zwycięzcę konkursu na „Bydgoskiego wolontariusz roku” poznamy już w poniedziałek.

 

Już na początku przyszłego tygodnia mieszkańcy Bydgoszczy będą mogli wziąć udział w „Bydgoskich Dniach Wolontariatu”. Wyjątkowe wydarzenie zostanie zrealizowane w dniach 12-13 grudnia 2022 roku. Wydarzenie odbędzie się w trakcie Bydgoskich Targów Wolontariatu w BCOPW Gdańska 5.

W trakcie nadchodzących dni zrealizowane zostaną warsztaty, debaty, koncerty. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, a więc może pojawić się na nim każdy zainteresowany mieszkaniec Bydgoszczy. Ponadto zostanie zorganizowany konkurs na „Bydgoskiego Wolontariusza Roku”. Konkurs promowany jest pod hasłem „Pokaż moc swoich Wolontariuszy”.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w poniedziałek 12 grudnia 2022 roku w Teatrze Kameralnym znajdującym się przy ulicy Grodzkiej w Bydgoszczy. W ramach tego wydarzenia odbędzie się uroczysta gala. W ramach finału konkursu zrealizowany zostanie również spektakl pt. „Opowieści z Narni”.