Jarmark Wielkanocny w mieście!

Topienie Marzanny, konkursy dla dzieci, festiwal rękodzieła… To wszystko odbyło się podczas dzisiejszego Jarmarku Wielkanocnego!

 

Dziś w naszym mieście odbył się Jarmark Wielkanocny! Wydarzenie zrealizowane było w Bydgoskim Balatonie (park i jezioro). Jarmark został przeprowadzony w godzinach od 10:00 do 18:00. W trakcie wydarzenia zrealizowano liczne aktywności dla przybyłych uczestników.

W ramach programu odbyły się występy artystyczne. Na scenie zaprezentował się Jurek Paterski Show oraz Iwona Osowska. Wystąpiły również dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 32 w Bydgoszczy. Odbył się wyczekiwany festiwal rękodzieła, którego tematyka nawiązywała oczywiście do Wielkanocy (choć nie tylko). Goście mieli okazję zakupić regionalne produkty ze stoisk handlowych oraz z małej gastronomii.

Podczas Jarmarku dzieci mogły skorzystać ze specjalnej strefy, w której znajdowały się dmuchańce. Wspólnie przeprowadzono „Topienie Marzanny”. Zorganizowano również konkursy dla dzieci i dorosłych, które związane były z Wielkanocą. Straż Miejska zrealizowała konkursy profilaktyczne.