Bydgoszcz wita gości Jarmarkiem Świątecznym – coroczną imprezą z bogatą ofertą prezentów i atrakcji

Od 18 listopada Bydgoszcz ponownie zamieni się w krainę pełną świątecznej atmosfery, dzięki corocznej imprezie – Bydgoskim Jarmarkowi Świątecznemu. Wydarzenie to, co roku przyciąga liczne tłumy mieszkańców miasta, a także przyjezdnych turystów, ceniących sobie okazję do zakupu wyjątkowych prezentów oraz możliwość zanurzenia się w magicznym klimacie sezonu.

Jarmark oferuje szeroki asortyment, od uroczych dekoracji świątecznych, poprzez smakowite jedzenie, aż po rękodzieła idealne na prezenty. Każdy odwiedzający będzie mógł znaleźć tu wszystko, czego mu trzeba, aby w pełni przeżyć magię nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Już teraz trwają intensywne przygotowania do tego wydarzenia, które gwarantują, że będzie ono niezapomnianym doświadczeniem. Specjalną atrakcją dla gości jarmarku będzie niespodzianka świetlna, którą można będzie podziwiać podczas ceremonii otwarcia.

Bydgoski Jarmark Świąteczny potrwa od 18 listopada do 22 grudnia i będzie otwarty dla gości codziennie w godzinach od 13:00 do 20:00, zaś w piątki i soboty aż do 21:00. Jak co roku, zaplanowano wiele atrakcji, w tym zimowe miasteczko. „Zapraszam wszystkich na oficjalne otwarcie Bydgoskiego Jarmarku Świątecznego w sobotę, 18 listopada o godzinie 16:30. Wspólnie zapalimy światełka na choince i rozpoczniemy oficjalne odliczanie do Świąt. Czekają na Was aż 60 wystawców ze swoją najlepszą świąteczną ofertą. Dla tych, którzy szukają emocji, przygotowaliśmy zimowe wesołe miasteczko” – zaprasza Łukasz Krupa, dyrektor Biura Promocji i Współpracy z Zagranicą UMB.