Miłośnicy triathlonu czekają na kolejne wyzwanie – Enea Bydgoszcz Triathlon pod dachem

Sezon największych imprez triathlonowych w 2023 roku oficjalnie zakończył się, ale entuzjaści tych trzykrotnych rywalizacji mają jeszcze jedno spotkanie do oczekiwania. Zapisy na następną odsłonę Enea Bydgoszcz Triathlon pod dachem rozpoczęły się we wtorek, a start zaplanowany jest już za mniej niż miesiąc.

Enea Bydgoszcz Triathlon pod dachem to seria sześciu eventów, które mają miejsce co miesiąc od listopada do maja. Te konkurencje są kluczowe dla sportowców, którzy przygotowują się do letnich wyzwań, ponieważ stanowią wartościowy test ich aktualnej kondycji sportowej.

Miejsce rywalizacji to bydgoski basen Astoria oraz jego najbliższe otoczenie.

– Triathlon pod dachem to idealna okazja dla tych, którzy chcą zacząć swoją przygodę z tym sportem i dowiedzieć się czym jest triathlon. Można wziąć udział w zawodach na pół roku przed planowanym głównym wydarzeniem. To również fantastyczne zawody dla osób, które już regularnie ćwiczą i chciałyby mieć miesięczną możliwość sprawdzenia swojej formy w tych samych warunkach. Dzięki temu mogą stale doskonalić swoje umiejętności – wyjaśnia Jakub Kubiński, organizator Enea Bydgoszcz Triathlon pod dachem.