Nowe połączenie lotnicze z Bydgoszczy do Majorki w sezonie letnim 2024

Port Lotniczy Bydgoszcz planuje wprowadzenie nowego kierunku lotów w sezonie letnim 2024. Mieszkańcy regionu będą mieli szansę podróżować na Majorkę, popularną hiszpańską wyspę. Loty będą realizowane co tydzień, każdego dnia niedzielnego, w okresie od czerwca do września.

Wcześniej informowaliśmy o imponującej liczbie pasażerów, którzy korzystali z usług bydgoskiego portu lotniczego w minionym sezonie letnim. Statystyki pokazują, że aż 60 310 osób wybrało loty czarterowe wystartowane z Bydgoszczy. To stanowi wzrost o niebagatelne 94% w porównaniu do roku 2022.

Przewidywania zarządu Portu Lotniczego Bydgoszcz zapowiadają jeszcze większy ruch pasażerski w nadchodzącym sezonie letnim. Do niedawna wiadomo było, że połączenia czarterowe oferowane w sezonie letnim 2024 będą obejmować takie kierunki jak Bułgaria, turecka Antalya oraz greckie wyspy – Kreta i Rodos. Jednak najnowsze plany zapowiadają wprowadzenie jeszcze więcej atrakcyjnych destynacji.

W zarządzie portu podano do wiadomości, że dodatkowo w okresie letnim od czerwca do września 2024 roku, pasażerowie będą mieli możliwość podróżowania na Majorkę. Loty na tę hiszpańską wyspę będą realizowane co niedzielę.