Zapowiedź Bydgoskiego Jarmarku Świątecznego: Prace zaczynają się na ul. Mostowej i Starym Rynku

Działania związane z budową świątecznego miasta w Bydgoszczy zaczęły się na pełnych obrotach, jak zaobserwowano na ulicy Mostowej oraz na Starym Rynku. Ciężarówki dostarczyły stoiska i dekoracje świąteczne, które zapowiadają rozpoczęcie Bydgoskiego Jarmarku Świątecznego, który ma swoje otwarcie zaplanowane na 18 listopada.

Mieszkańcy przechodzący przez Stary Rynek, zauważywszy intensywne prace, zadają pytanie – „Czy nie zaczynają trochę za wcześnie?”. Jak jednak informują organizatorzy, proces montażu świątecznych dekoracji i stoisk potrwa jeszcze kilkanaście dni. Oficjalny start Bydgoskiego Jarmarku Świątecznego zaplanowany jest na sobotę, 18 listopada. W tym roku organizatorzy przygotowali 60 różnorodnych stoisk i atrakcji dla mieszkańców miasta, w tym stoiska z rękodziełem, jedzenie, prezenty oraz odzież.

Zaplanowane miejsce to ulica Mostowa i Stary Rynek. Dodatkowo, na Placu Teatralnym odbędzie się Zimowe Miasteczko Zabaw. Już teraz można zauważyć stojący tam 30-metrowy diabelski młyn, będący jedną z wielu atrakcji. Planowane są również zimowe labirynt i różnorodne karuzele.